6 AY BOYUNCA SAÇIMI YIKARKEN GÖZÜMÜ KAPATMADIM

HABER: SUAT ÜNAL

EMPATİ’DE AHMET MÜMTAZ TAYLAN’IN KONUĞU 

HAZAL SUBAŞI

ÇOCUKLUK RÜYASI TRAVMASI OLDU!

KARANLIKTA KÖR OLACAĞIMA İNANIYORUM

6 AY BOYUNCA SAÇIMI YIKARKEN GÖZÜMÜ KAPATMADIM

HENÜZ AŞIK OLMADIM

Ahmet Mümtaz Taylan’ın ünlü konukları, NTV ekranlarında Empati’de her hafta başka hayatlara gidip, haberlere konu olmuş, tarihe geçmiş, insan hikayelerini görüp, onların yaşadıklarıyla, acılarıyla, mutluluklarıyla, aşklarıyla, gözyaşlarıyla; hayatlarıyla empati kuruyorlar. Ünlü konuklar yaşanmış hikayelerle empati kurarken, belki de bambaşka hayatları, bambaşka gerçekleri ortaya çıkacak…
Ahmet Mümtaz Taylan, konuklarına yaşanmış, haberlere konu olmuş insan hikayelerini anlatıyor ve “sen olsan ne yapardın” diye soruyor.

Empati’nin yeni bölümünde Ahmet Mümtaz Taylan, Hazal Subaşı’nı konuk etti. Subaşılı Empati’den dikkat çeken açıklamaları sizinle paylaşıyoruz:

KARANLIKTA KÖR OLACAĞIMA İNANIYORUM. 

Hazal Subaşı çocukluktan gelen büyük travmasını anlattı. Subaşı gördüğü rüyanın hala etkisinde olduğunu şu sözlerle anlattı: “Karanlık benim için biraz farklı bir şey çağrıştırıyor. Zifiri karanlıktan aşırı korkuyorum, o an kör olacağıma inanıyorum. Hiçbir ışık görmezsem, bir daha göremeyecekmişim gibi hissediyorum. Küçükken gördüğüm rüyadan kaldı bu. O zaman elektrikli şofbenler vardı, duşta çok uzun süre kalırım, hala da öyle.. Rüyamda duşta kalıyorum, elektrikli şofben atıyor, Anneme bağırıyorum şalteri kaldır diye, Annem elektrik gitmedi ki diyor! O rüyayla uyanıp 6 ay saçımı yıkarken gözümü kapatmadım! O gün başladı korkum, hala sürüyor. 

HENÜZ AŞIK OLMADIM

Hazal Subaşı: “Aşka inanıyorum ama kendi kafamdaki aşka inanıyorum. Aşk tanımı herkes için aynı şey değil. Hemen aşk olabileceğine de inanmıyorum. Emek verilen bir şey olması lazım, giderek aşkın oluşacağına inanıyorum. Henüz aşık olmadım. Aşkın o kadar kolay bir şey olmadığına inanıyorum. Aşık olmadım! Belki de yaşımla da ilgilidir. Her yerde aşk aşk diyoruz, derinliği gitti. Aşk çok dile düştü. Belki de aşk yokluktadır. Ben hemen ‘aşık oldum’ demiyorum yüzden…” cümleleriyle de aşka olan bakışını anlattı. 

https://youtu.be/JtS5DzRk7u

Article Tags:
·
Article Categories:
TV Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...