DIAMOND PRESTIGE AWARDS YILIN ELMAS KALİTE PRESTİJ ÖDÜLLERİ 16 MAYIS’A ERTELENDİ!

Uluslararası Elmas Kalite Prestij Ödül Törenlerinin ev sahibi BG Production’ın sahibi ünlü Rock Star Barış Gülay International Diamond Ptestige Awards Ödül Töreninin 16 Mayıs’a ertelendiğini duyurdu!

BG Production, 6 Şubat’ta yaşadığımız ve ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketi dolayısıyla gala gecelerini 16 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirecek.

BARIŞ GÜLAY: “Depremzede ve olaylara tanık olan tüm çocuklarımızın psikolojileri yara aldı.” BG Production sahibi rock müzik sanatçısı Barış Gülay “Ülkece derin yaralar içerisindeyiz. Yaşanan bu felaket hepimizi derinden sarstı. Şu an için 10 Nisan’da yapacağımız ödül törenini 16 Mayıs’a erteledik, depremzede çocuklarımız için ‘Hayatı Yeniden Çiz’ isimli projemizi yürütüyoruz. Onların psikolojisi ülkemizin geleceğinin psikolojisi olup, ciddiye alınması gereken bir konudur. Kesinlikle atlanmamalıdır.” şeklinde konuştu BG Production bünyesinde 10 Nisan 2023’te İstanbul’da gerçekleşecek International Diamond Prestige Awards, Yılın Elmas Prestijlilerinin seçildiği ödül gecesini 16 Mayıs’a ertelediğini duyurdu.Birçok ünlünün katılımıyla gerçekleşecek gecede farklı sosyal sorumluluk projelerine de yer verilecek.

Etiketler #diamond prestige awards ödül töreni #barışgülay #yılın elmasları #derinlena #bgproduction #elmaskaliteprestijj

Article Categories:
Manşet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...