“Şarkıcıyı oynuyorum.”

HABER: Selçuk Aka

Erzincan doğumlu Arda Güneş’in 16 yaşında İstanbul’a geldiğinde ilk işi gönlünde yatan işler için adım atmak oldu. Oyunculuk dersleri alan ve sonrasında sektöre güzel bir giriş yapan Arda Güneş, Arka Sokaklar, Yargı, Emanet, Sevda Kuşun Kanadında isimli televizyon dizilerinde farklı karakterlere hayat vererek rüştünü ispatladı. Oyunculuk sektöründe kendini gösteren Güneş, aynı başarıyı müzik dünyasında da yakalamak istiyor.

“Her Şey Yalan” isimli 3. Teklisini çıkaran Arda Güneş, pop müzik yaptığını ama kendisinin pop anlayışının diğerlerinden farklı, tamamen kendine özgü olduğunu dile getirdi. Söz ve müziği kendi imzasını taşıyan “Her Şey Yalan” isimli eserin aranjörlüğünü Tolga Kaser yaptı.

Müzik dünyasında oyunculuk yeteneğinden faydalandığını ifade eden Arda Güneş “Ben şarkıcıyı oynuyorum. Her meslekte yeniler iyileri örnek alır ve onların yolundan gider. Yaşadığımız hayatta hepimiz oynuyoruz, oyunculuk yaşamın ta kendisi. Oyunculuk konusunda başarılı olan her meslek sahibini kısa bir analiz sonrası oynar ve bir usta gibi yoluna devam eder.” dedi.

Başarılı oyuncu ve müzisyen iki işini iç içe yürütmenin yolunu bulmuş ender kişilerden biri olarak yoluna devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...