KÜNYE

Merhaba

İki uzun yıldır Pandemi varken hayata giren Sosyete Art; insanlarda dil, ırk ve yaş fark etmeksizin sanatçı ve sanatseveri “gerek uluslararası gerekse yeniliklere açılan pencereden ulusa bakarak” birleştirmek için kurulmuştur.

Yazıma başlarken ülkemizin kurucusu Ata’mıza sonsuz saygı ve sevgim ile her zaman yapabileceğimin en mükemmelini sunarak sanatımızı layık olduğu başarıya taşımak için yaşadığımı belirtmek isterim. Yerinde hırs, kararında yarış, hak ettiği kadar sevgi ve başarabilmek için kuvveti Kendisinden buluyorum her zaman.

Sanatı tarif ederken her zaman zorlukları göğüsleyebileceğim kadar zor ama başlarsam da başaracağım kadar heyecanlı olan bir yemek gibi. Acı veya tatlı ne varsa zaman zaman değişen, gelişen ve hep önder tek duygu ve konsantrasyon modunu sanatta bulmuşumdur.

Büyümekte olan Sosyete Art, kurumlaşma ve ilerleme adımları ile yürümekte. Sistem bunu öngörüyor. Dünya sanat ile olgunlaşırken bizler daha da ses getirmeliyiz. İyileşme yolunda insan en nihayetinde neyse o’dur…

Tüm dünya evrensel olarak bundan sonra SANAT dallarında hayat bulacak. İşte tam bu noktada Pandemide sanatçılar ile başlattığım Sosyete Art her gün, ara ara ve hep sanata hizmet verecek. Alt yapısında emeğin olduğunu unutturmadan ve yazının ağırlığından kelimelerimi özenle seçiyorum.

Gerçekten sanatı yaşatan herkese teşekkürlerimi sunarım…

SUNA BAYKAM SAPAN


Manşet Haberler ...