Michaela Astro: “İsrail iyice zıvanadan çıkacak!”

Haber: Selçuk AKA

Her yeni yıl olduğu gibi, 2023’ü uğurlarken de astrologların açıklamalarına kulak veriyoruz. Daha önce koronavirüs, deprem, savaşlar ve seçim gibi konularda yaşanacakları önceden tahmin eden astrologlar 2024 yılı için neler söyledi? 2024 yılında gerçekleşmesi beklenen astrologların öngörüleri birbiri ardına geliyor. Savaşlar, deprem, salgın… Koca bir yılı daha geride bırakırken astrolog Michaela Astro, yaptığı tam isabet öngörülerle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Michaela Astro‘nun 2024 tahminleriyle ilgili sosyal medyasında yavaş yavaş açıklamalara başladı. Şubat ayının sert geçeceğini ifade eden Michaela Astro‘nun ilk paylaşımı, “Türkiye bu süreçte önemli kararlar almak zorunda kalabilir. Yeni bir dönem başlatabilir veya bir konuda mecburi bir yön seçmek zorunda kalabilir.” oldu.

“İsrail iyice zıvanadan çıkacak!” paylaşımını da yapan Michaela Astro, 2024-2025 Mart ayına kadar ülke olarak iyi olacağımızı paylaştı. 2024 yılı, evlilik ve boşanma kararlarında hem magazin dünyasında hem de halk arasında rekorların kırıldığı bir yıl olacak vurgusunu yapan Michaela Astro, “2024 Şubat ayının 6 ay öncesi ve sonrası dönemde siyaset zirvesinde önemli bir değişim yaşanabilir.” iddiasında bulundu.

Öngörüleri takipçileri tarafından yakından takip edilen Michaela Astro, çalışmalarının devam ettiğini, emin olduğu konuları paylaştığını takipçilerine duyurdu.

Instagram: michaelaastro

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...