Derya Uğur Öner Ticarete Atıldı

Haber: Selçuk AKA

Radyolarda başlayan sunuculuk serüvenine televizyon ekranlarında devam eden ve unutulmayan projelere imza atan Derya Uğur Öner, mikrofon başındaki başarısını şimdi ticaret dünyasında tekrarlıyor.

45’lik isimli radyodan sevenlerine seslenen Derya Uğur Öner, “Radyo programcılığı ve TV çalışmalarım tabii asla vazgeçilmezim ama toplamda 22 yılı aşkın süredir sektördeyim, evet, birçok deneyime, tecrübeye sahip oldum ancak bir yerde durmam gerekecek. Bu yüzden girişimci bir kadın olarak ticarete atıldım.” ifadesinde bulundu.

Girişimci kadınların güzel işlere imza attığını göstermek için kozmetik sektöründe yüzde yüz yerli üretim yapan DUO markasını kurduğunu sözlerine ekleyen ünlü sunucu Derya Uğur Öner, “Biz bu coğrafyada yıllarca Avrupa ve Uzakdoğu’ya has içerikli hammaddelerinin kullanıldığı ürünleri kullanarak kendi genetiğimize uygun olmayan ürünleri kullandık ve bu maalesef hem cildimiz hem de saçımız için hayal kırıklığına sebep olacak sonuçları beraberinde getirdi. Oysa ki yüzyıllardır bu topraklarda zaten kullanılan ve atalarımızdan kalan formüller var. Bu formülleri geliştirerek ilerledim. İlerlemeye de devam ediyorum. TV ekranlarında olmam tabii ticaret hayatımda oldukça olumlu etkiye neden oldu. Tanınır olmak ticaretimde güveni sağladı.” dedi.

Ekranlardaki ve radyolardaki başarısını ticaret hayatında da devam ettiren Derya Uğur Öner, yine çok konuşulacak ve seyirciyi ekrana bağlayacak bir TV projesi üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
MAGAZİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...