Yelda Başaran’a Noel Baba Sürprizi

Haber: Selçuk AKA

İyi Yaşam Sanatı adlı köşe yazıları ile dikkatleri üzerine çeken uzman psikolog ve yazar Yelda Başaran, köşe yazılarının özel yılbaşı çekimleri için Radisson Blu Hotel, İstanbul Ottomare‘de kamera karşısına geçti.

“İyi yaşam bir sanattır, bizler de iyi yaşam sanatçıları olmalıyız.” ifadesinde bulunan Yelda Başaran, 2024 yılının herkes için sağlıklı ve şifa dolu bir yıl olmasını istediği için okuyucularına gönderilmek üzere elleriyle sağlıklı ve kaliteli yaşam hediye paketleri hazırladı. Bu esnada da beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.

Çekim ekibi arasında anlaşarak Yelda Başaran’a çekim anında Noel babayı canlandıran model ile yılbaşı için bir sürpriz hediye kutusu takdim ettiler. Noel babanın hediye kutusundan ne çıktığını söylemeyen Yelda Başaran, “Tılsımının bozulmasını istemediğim için ne olduğunu söylemiyorum ama bu Noel baba benim resmen içimi okumuş. Kutunun içinde bu yıl en çok sahip olmak istediğim şey var. Benim için çok özel bir an oldu. Ben artık Noel baba ve sürprizlerine inanıyorum, bir şeyi çok isterseniz oluyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...