Yelda Başaran’dan “Yarım elma, gönül alma.”

HABER: Selçuk AKA

Ünlü uzman psikolog Yelda Başaran, yaptığı başarılı işler ve işi ile alakalı yaptığı uyarılarla dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Verdiği röportajlar ve katıldığı programlarda ilgi odağı olan Yelda Başaran, katıldığı her programda el emeği, göz nuru kendi yaptığı hediyeleri programcılara hediye etmeyi adet haline getirdi. Seda Sayan ve Alişan programlarında ünlü isimlere kendi yaptığı hediyeleri veren ve çok konuşulan Yelda Başaran, bu kez katıldığı Demet Akalın ve Jess Molho’ nun birlikte sunduğu programda, onlara resimlerinden oluşan bir saat hediye etti. 

Demet Akalın ve Jess Molho sunumuyla “Gel Konuşalım” isimli programda zayıflamanın yolunu psikolojik tarafıyla anlatan Yelda Başaran, keyifli sohbetin ardından, başarılı isimlere geleneğini bozmadan, hazırladığı hediyeyi verdi. Ünlü psikolog Yelda Başaran, “Bir mağazadan para verilerek alınan bir şey yerine kendi emeğimle yaptığım bir ürünü vermek beni daha çok mutlu ediyor. Ayrıca bu benim için karşımdakine duyduğum saygının ve karşımdakine verdiğim değerin ifadesi.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...