Fashion Week 2023 Birinci Sezon Defilelerini Gerçekleştirdi

Haber: Suna Baykam Sapan

İSTANBUL ‘ DA MODA FIRTINASI

FASHION WEEK TÜRKİYE 2023 1. SEZON DEFİLELERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Moda’nın Ticari gücü hazır giyim markalarının öncüsü 7 kıta’nın en kapsamlı ve en prestijli moda platformu Fashıon Week Türkiye 26 Mayıs 2023 tarihinde Ayşegül Eraslan’ın baştasarımcısı olduğu ve star defilesini gerçeşleştirdiği toplam 16 markanın katılım sağladığı organizasyonda DRD Otel ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Yerli ve yabancı 95 mankenin podyumda yer aldığı organizasyonda 1200 konuk ağırlandı.Organizasyonun açılış defilesi ve baş tasarımcı Ayşegül Eraslan defilesi ise 30 parçadan oluşan dev koleksiyonu ile oldukça fazla ilgi gördü. Dünyada bir ilk olarak bir otel markası Stayso Hotel kendi koleksiyonunu birbirinden güzel modeller eşliğinde sergiledi. El becerisi ile oluşturulan renkli ürünler tişört konsepti ile görücüye çıktı. Sergilenen tişörtler önümüzdeki günlerde satışa çıkacak ve geliri depremzedelere ve kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Yapım ve prodüksüyonu Emrah Kayıhan’a ait olan genel koordinatörlüğünü Suat Ünal’ın ve Koreografisini Asil Çağıl’ın yaptığı organizasyona katılım sağlayan markalar Ayşegül Eraslan, İlayda Emir, Tilla Resort wear, Stayso Otel , Aisha Kids ,Duygu Nar, Emir Vania, Altıer Akademi, Aylin Yılmaz , Hk Collection, Zahrazarepour,Barina ,Eliza Korn olarak yer aldılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...