İmren Çapanoğlu Atağa Kalktı

Haber: Selçuk Aka

Ünlü oyuncu ve şarkıcı İmren Çapanoğlu başarıyı yakaladığı iki kulvarda da vites arttırıp hızlanıyor. “Müzik benim için evren, oyunculuk ise dünya…” ifadesinde bulunan güzel oyuncu ve şarkıcı İmren Çapanoğlu, bir yandan gelen senaryoları okurken önümüzdeki günlerde oyuncu olarak bir projede yer alacağını, aynı zamanda bir single hazırlığında olduğunu ve canlı performans ile yaz aylarında sahnede olacağını dile getirdi.

Renkli dünyanın başarılı ismi İmren Çapanoğlu, başarıyı yakaladığı her iki işinde birden atağa kalkmaya hazırlanıyor. Bir işe başlamadan önce plan proje yaparak yola çıkacağı işin temelini oluşturduğunu vurgulayan İmren Çapanoğlu, “Müzik hayatımın her alanında benimle. Fakat oyunculukta ilk etapta karakteri geniş çaplı analiz edip, empati kurmak, hissetmek ve yaşatmak için yorulmak değil de, zaman ayırmak gerekir. Bu aşama bana çok keyif veriyor ve geliştiriyor, bu da beni her iki işimde de başarılı yapıyor.” dedi.

İMREN ÇAPANOĞLU KİMDİR?

Cem Özer‘in yıllar sonra tiyatroya döndüğü oyun Çılgın Zamanlar‘da ilk defa sahne tozu yutarak, Cem Özer ve usta tiyatrocu Kemal Başar ile aynı sahneyi paylaştı ve ustalardan geçer not aldı.

Hazmedemem isimli şarkıyla müzik dünyasına da adını duyuran Çapanoğlu, Mevlana dizisinde rol aldı, Neşet Ertaş filminde şarkıcı bir kadını canlandırdı.

Hatay doğumlu olan, çocukluğu Arabistan‘da geçmiş ve iki çocuk annesi İmren Çapanoğlu son dönemin yükselen yıldızlarından.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...