“Yeter Vurma Artık” İçin Son Hazırlıklar

Haber: Selçuk Aka

Yapımcılığını HMK Yapım‘ın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Kuşçu’nun yaptığı, başrollerini Feyza Aydın Kılıç, Deniz Oral, Aleyna Kılıç ve Şevki Özcan’ın paylaştığı  “YETER VURMA ARTIK” isimli sinema filminin oyuncuları Yusuf Özdek, Feyza Aydın Kılıç, Şevki Özcan, Belkıs Akçil ve Hababam Sınıfı‘nın boncuğu Ergün Sözen yapımın seslendirmesi için bir araya geldiler.

Oyunculardan Deniz Oral seslendirmesini işleri dolayısıyla bir hafta önce yapıp Avrupa’ya giderken, Aleyna Kılıç, işini tamamlayıp tatile çıktı.

Çorum merkez ve İskilip ilçesi’nde çekimleri tamamlanan “YETER VURMA ARTIK” isimli sinema filmi kadına şiddeti, bir annenin kızı için hayatın acımasızlığına karşı verdiği mücadeleyi konu alırken yaşanmış bir hikayeden senaryolaştırıldı.

Dördüncü filmi “YETER VURMA ARTIK” ile sinema seyircisi ile buluşacak olan Feyza Aydın Kılıç, oyuncu olan kızı Aleyna Kılıç ile kamera önünde de anne-kızı oynarken usta oyuncu, “Kızı için mücadele veren anneyi karşımda kızım olunca oynamadım, yaşadım. Doğal ve gerçek sahneler oldu. Her sahneyi iliklerime kadar hissettim. Benim için özel bir proje oldu.” dedi.

Filmin son hazırlıkları için bir araya gelen başarılı oyuncular şakalaşırken bir projeyi tamamlamanın da keyfini çıkardılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...