Ece Vahapoğlu 25 Kasım’da Cevahir Sahne’de!

Haber: Selçuk Aka

On parmağında on marifet Ece Vahapoğlu, 20 yıllık kariyerinde edindiği bilgi ve tecrübeleri mutluluk ve sağlıklı yaşam ile ilgili dünyadan bilimsel verilerle hikâyeleştirip Psiko Tiyatro kapsamında tek kişilik gösteride sahneye çıktı.

Sunucu, yazar, wellness ve yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu, bir saatlik gösterisinde mutluluğun sırlarını sağlıklı yaşam, spor, beslenme, uyku, meditasyon, farkındalık, şükretmek ve paylaşmak kapsamında anlattı. 

Dünyanın köklü üniversitelerinden aldığı eğitimleri gösterisinde aktaran Ece Vahapoğlu, mutluluğun bir hedef değil, yolculuk olduğunu söyledi. İnsanları para, ün, eşya, eş gibi dış şartların sadece %10 oranında mutlu ettiğini, mutlulukta %40 genetiğin etkili olduğunu ve asıl önemli olan %50’yi ise bireyin kendisinin belirleyebileceğinin altını çizdi. Mutluluk için önerilerini tek tek örneklerle anlattı.

Sahnede Kıyafet Değiştirdi

Mutluluk dansı ederek neşeli tavırlarıyla başladığı kabarık etekli gösterisinde spor yaptıracağı bölüme geçerken bir anda seyirciyi şaşırtarak sahnede etekten spora tayta geçti. Fit görünümüyle dikkat çeken Vahapoğlu, gösterisinin geri kalanını tayt ve atletle tamamladı.

Sahnede Spor ve Meditasyon yaptı!

Seyircilere güne başlarken sandalyede esneme egzersizleri yaptırdı. Gösteri sonunda da kapanışı nefes egzersizleri ve meditasyonla tamamladı.

Tiyatronun duayenlerinden usta oyuncu Göksel Kortay ilgiyle izlediği gösteri sonunda “Ece müthişti; çok beğendim. Hem kendi çok güzel, sahneye yakışmış hem de bilgilerini izleyiciye çok iyi aktardı.” dedi.

Büyük bir başarıyla geçen ilk gösterisinden sonra Ece Vahapoğlu, 25 Kasım’da Cevahir AVM Sahne’de olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...