İş ve Cemiyet Dünyası Artois’in 1.Yaş Gününde Buluştu

Haber: Suna BAYKAM SAPAN

Artois’in kurucusu Şeyma Yıldız; iş, cemiyet ve basın camiasından seçkin misafirlerini Artois’in 1. yaş gününe özel bir davette ağırladı. Şef Walison Fonseca, Şef Sadık Döner ve Miksolog Hüseyin İlgün & Yavuz Özyavuz eşliğinde hazırlanan, kokteyl ve yemek eşleşmeli seçkin menü geceye katılan misafirlerin büyük beğenisini topladı.

Bağdat Caddesi’nin müdavim lezzet durağı Artois’in ev sıcaklığındaki konforlu ve huzurlu atmosferinde sıra dışı bir lezzet ziyafeti yaşandı. 

Şeyma Yıldız’ın misafirperverliği ile gerçekleşen gecede, özel eşleşme menüsünde; Salmone Terrinaüç peynirli dolgulu kabak çiçeği tempurayaban mersini soslu bıldırcın dolma ve ızgara polentasübye mürekkepli karides ve somon dolgulu ızgara baby kalamarşef Fonseca imzalı özel bir Brezilya tatlısı ile eşleşen imza kokteylleri tadıma sunuldu. 

Artois’in tecrübeli Miksologları İlgün & Özyavuz, eşleşme menüsü için organik ürünlerden özel olarak hazırladıkları imza kokteyllerini de geceye katılan misafirlere sundular ve içerikleri ile ilgili bilgiler aktardılar. 

Şeyma Yıldız’ın özel davetine; Dilek Çağlayan Değirmenci, Melda Ersoy, Burcu Çilingir, Akasya Türkmen’inde aralarında bulunduğu iş, cemiyet ve basın dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Artois Kurucusu, Şeyma Yıldız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...