Haydar Aliyev’e Perviz Qasımov’dan Saygı Duruşu

Haber: Selçuk AKA

Azerbaycan’ın unutulmaz önderi Haydar Aliyev, büyük hizmetler verdiği ülkenin halkı, politikacı ve sanatçıları tarafından hep akıllarda tutuluyor ve her fırsatta anılıyor. Haydar Aliyev’in vatanı için verdiği mücadele ve ülkenin gelişmesi için yaptığı çalışmalar hiç unutulmadı ve unutturulmayacak.

12. Matem günü için hazırlanan özel projede Perviz Qasımov, klip çalışmasıyla birlikte hayata geçirdiği eserini tüm dünyaya duyurmayı hedefliyor. “Haydar Ata” isimli çalışması için yönetmen İbrahim Bülbül’ü Azerbaycan’a getiren Perviz Qasımov, klip çalışmasının uygulayıcı yapımcılığını Yalçın Çoban’a teslim etti. Türkiye’den getirdiği ekip ile gerçekleştirdiği klip çekimini on günde tamamladı.

Başarılı sanatçı Perviz Qasımov, “Bu iş benim için onur meselesi. Önderimizi anıyoruz ve bu işte yaşatıyoruz. Yaptığım bu iş, gurur duyduğumuz önderimize yakışan bir çalışma ve ulaşabildiğim her yerde ülkemin reklamını en güzel şekilde yapacağım.” dedi.

Azerbaycan halkının ulu önderinin anısına yapılan Perviz Qasımov yorumuyla “Haydar Ata” isimli klip, Haydar Aliyev’in ölüm günü olan 12 Aralık’ta yayına girdi.

Klip Link: https://www.youtube.com/watch?v=La9RzUXTzpg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...