Fulya Ünal’dan İddialı Dönüş: “Müzik dünyasının Hürrem Sultan’ıyım.”

Haber: Selçuk AKA

Sevilen şarkıcı Fulya Ünal, 5. Tekli şarkısı “Gökyüzü” ile uzun bir aradan sonra müzik dünyasına döndü. İlk 4 çalışması pop müzik tarzında olan Fulya Ünal, “Gökyüzü” isimli eseriyle arabesk müziğe kayarak sevenlerini şaşırttı.

Söz ve müziği Orhan Akdeniz imzası taşıyan “Gökyüzü” isimli eserin aranjör koltuğunda Cüneyt Yalmaz oturdu. Dinç Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşan “Gökyüzü” isimli eserin klibi Onur Karacağ yönetmenliğinde tamamlandı.

Müzikten ayrı kaldığı dönemde kendini dinlediğini, kabuğuna çekilip müzik dünyasına dışarıdan baktığını ifade eden Fulya Ünal, bunun kendisini tanımak ve yolunu belirlemek için çok iyi geldiğini ifade etti. Güzel şarkıcı Fulya Ünal, “Daha başarılı, daha olgun ve ne istediğini bilen, güçlü bir kadın olarak geri dönmek için müziğe ara verdim. Artık ne istediğini bilen ve müzik adına neler yapılması gerektiğini bilen bir bakış açısına sahibim ve arabesk müziğin yeni kraliçesi olmak için döndüm.” dedi.

Yeni şarkısının çıkmasıyla birlikte sahnelerdeki yerini alarak hızlı bir başlangıç yapan Fulya Ünal, “2024 yılı benim olacak. Peşi sıra çıkaracağım eserlerle hakkım olan tahtıma oturacağım. Müzik dünyasının Hürrem Sultan’ı geri geldi.” şeklinde iddialı açıklamalarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...