ATİYE’NİN SAHNE FORMÜLÜ!

ATİYE RENGARENK!

HABER: SUAT ÜNAL

SAHNE ÖNCESİ NAZAR DUASI!
Türk pop müziğinin güçlü ve renkli isimlerinden Atiye geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel’de sahne aldı. Renkli sahne kostümü ve güzelliği ile  göz kamaştıran Atiye, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. “Rutin olarak her sahneden önce yaptığım gibi limon, zencefil ve baldan oluşan bitki çayımı içtim.” diyen Atiye, “Sahneye çıkmadan önce nazar duası okurum.” dedi. 
“MÜZİĞİ KATAGORİZE ETMİYORUM”
“Arabesk müzikle aranız nasıl?” sorusuna başarılı sanatçı, “Ben müziği kategorize etmiyorum. Kaliteyi ve sanatı barındıran her tür müziği seviyorum ve onlara saygı duyuyorum.Önümüzdeki aylarda İbrahim Erkal’ın Hürmet isimli tribute albümü ile Selami Şahin projelerinde söylediğim şarkılarda yer alacağım” dedi. 

4 KEDİM 1 KÖPEĞİM VAR”
Hayvanları çok sevdiğini belirten Atiye, “Benim için çok değerliler. Küçüklüğümden beri besliyorum mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum. Bizim 4 kedimiz ve 1 köpeğimiz var. Daha fazla hayvana bakmak istiyoruz ama şimdilik böyle.” dedi.

“İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYORUM”
2019 yılında kızı Ferah Feza’yı kucağına alan Atiye, “İkinci çocuğu düşünüyor musunuz? Kız mı erkek mi olsun isterdiniz?” sorusunu, “Evet çok isterim. Cinsiyeti fark etmez, yeter ki sağlıklı olsun.” diyerek yanıtladı.
Basın mensuplarının sorularını cevapladıktan sonra Kıbrıs Rocks otelde sahneye çıkan Atiye, son albümünün hiti Dalgana  Bak’la açtığı konserde Budur’, ‘Salla’, ‘Aşkistan’, ‘Ya Habibi’, ‘Soygun Var’, ‘Salla’ gibi şarkılarıyla yüksek tempolu gecenin fitilini ateşleyerek, iki saat boyunca   aralıksız güçlü bir performans sergiledi. 

Article Tags:
·
Article Categories:
KONSER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...