“Şahsenem ve Av. Abdullah Yılmaz ile Hukukun Dili” Bugün Başlıyor!

Haber: Selçuk Aka

Türk Dünyası müziğinin ülkemizdeki ilk temsilcisi, 90’lar pop müziğinin yıldızı ve unutulmayan ismi Şahsenem, başarılı avukat Abdullah Yılmaz ile ekranlarda yer almaya başlıyor.

Trakya Türk TV ekranlarında bu akşam itibarıyla yer alacak olan “Şahsenem ve Avukat Abdullah Yılmaz ile Hukukun Dili” isimli programın yapımcılığını Yaşar Polat üstlendi. Şahsenem’in şarkısıyla açılacak olan programda, devletin toplumu düzenleyen kanunlarla  güçlendirilmiş kurallarının bütünü işlenirken, merak edilen ve güncelliğini koruyan konularda tarafların hakları da konuşulacak.

Konusunda uzman isim Avukat Abdullah Yılmaz, Şahsenem’in halk gözüyle soracağı soruları cevaplandırırken, seyirci de hukuksal birçok problemine cevap bulacak. Avukat Abdullah Yılmaz, programın hukuksal bilinci geliştirmek amacı güttüğünü dile getirirken, “Vatandaşa hakkını doğru savunmanın yolunu da gösterecek.” ifadesinde bulundu.

Özbek popçu Şahsenem ise, “Ben bu dünyaya sadece şarkı söylemeye gelmedim. Bu topluma karşı sorumluluklarımın olduğunu düşünüyorum. Bu tarz yol gösteren ve bilinçlendiren, toplum olarak yaşamanın yolunu çizen yapımlarda yer almak beni mutlu ediyor.” dedi.

Şahsenem ve Abdullah Yılmaz ile Hukukun Dili saat 20:30‘da Trakya Türk TV’de!
Trakya Türk TV Kablo TV: 888. Digiturk: 257.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...