Şahsenem’den Yeni Tekli!

Haber: Selçuk AKA

12 yıl aradan sonra müzik dünyasına hızlı bir dönüş yapan Özbek popçu Şahsenem, bu hasreti her ay çıkaracağı teklilerle gidereceğini sevenlerine müjdelemişti. Müziğe dönmesiyle birlikte sonbahar ruhuna uygun ikinci teklisi “Bitsin Artık” ile sevenleriyle yeniden buluştu. Sözü ve müziği Mert Aktürk‘e ait slow eserin klip çalışması Murat Alphan tarafından yapılırken Şahsenem, güzelliğiyle klip çalışmasında yine büyülüyor.

Şahsenem, MG Prodüksiyon adına Mert Aktürk’ün yapımcılığını yaptığı “Bitsin Artık” isimli eserin klip çalışmalarında giydiği kıyafetlerin sevenleri tarafından yakından takip edildiğini bildiğini ve sosyal medyadan yazdıklarını dile getirirken, ikinci teklisinde uluslararası tasarımcı CCK Moda Evi, Cengiz Çetinkaya ile çalıştığını ve Türk moda sektörünün dünya devleriyle yarışacak düzeyde olduğunu söyledi.

Arka arkaya gelen tekli şarkı çalışmalarıyla müzik dünyasında bir Şahsenem rüzgarı estirmeye başlayan güzel sanatçı, “Şimdilik bir rüzgar ama yakında Şahsenem rüzgarı kasırgaya dönüşecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manşet Haberler ...